Yurdışında iletişim
03/04/2013
Tatil bavulum…
19/10/2013

Bu da en şahanesi: http://www.wunderground.com/history/

Bu sitede arşiv sistemi süper güzel. Burada “History” bölümüne bakarak son 10-15 yıl hangi ay, hangi gün hava kaç dereceydi , kaç milimetre yağış vardı hepsini öğrenebilirsiniz. Böylece bazı ülke veya şehirlere gitmek için uygun zamanın ne olduğuna tarih elbet tekerrür eder diyerek karar verebilirsiniz.

Paylaşmak ister misiniz?

5 Comments

 1. Gulsen dedi ki:

  merhaba Dilek Hanım,
  Biz hem fiyatların uygunluğundan dolayı Ibıza ya eylul un ılk ya da ıkıncı haftası gitmeyi düşünüyoruz. Ben ılık deniz seven biriyim.. Sizce bronzlasma ve guzel bır denız tatılı yapma ımkanımız olur mu? onerdiginiz sitelerden baktım ınternette de arastırdım yazılarınızı da okudum ama tam bır karar veremedım.. eger benı aydınlatırsanız cok sevınırım cunku tam bır haftadır bakıyorum hala bıletı ayırtamadım.. :)

 2. Nihan Güneş dedi ki:

  evet öyle yapmışım teşekkür ederim :) yazılarınızı çok beğendim

 3. Nihan Güneş dedi ki:

  Baktığınız internet sitelerini bizimle paylaşma şansınız var mı acaba??

  • Merhabalar,
   Ben bütün adresleri paylaştım yazıda. Sayfa 2 de hava durumu ve deniz suyu sıcaklığı için baktığım yerlerin isimleri ve adresleri var, sayfa 3 ve sayfa 4 de geçmiş yılların hava durumları ile ilgili arşivlere nereden baktığım var mesela… Acaba ilk sayfadan sonra ilerlememiş ve görmemiş olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir