Yaz tatili için henüz plan yapmadınız mı?
09/01/2014
LINE İLE KORKUSUZCA KONUŞUN
15/03/2014

Café READ

Gelelim restoranlara ve kafe-barlara… Öğlen yemeğimi şu tasarımıyla adından çokca bahsettiren Cafe Read’de yedim. Gerçekten de çok sıcak ve çok şık bir atmosfer yaratılmış. Kitapların renkli dünyası ile bu lezzet mekanı daha da zevkli bir ortama dönüşmüş. Mekanı tercih eden ünlüler arasında Derya Baykal, Ali Taran, İlhan İrem ve Halil Sezai ilk aklıma gelenler…

DSC_0753
DSC_0755
DSC_0758
DSC_0765

Yediğim üç renkli tortellini muhteşemdi. Sunumu olsun, lezzeti olsun nefisti. Hele de yanındaki Chardonnay şarap ile birleşince tadına doyum olmadı…

DSC_0763

Dekordaki ayrıntılar da güzel düşünülmüş…

DSC_0878
Paylaşmak ister misiniz?

2 Comments

 1. SEMİH dedi ki:

  Blogunuzu zevkle takip ediyorum fakat son günlerde bir kaç blokta rastladığım şu sizinde yazınızda geçen grand tarabya Hotel’i yazınız diğerleri gibi reklam kokuyor. Yoksa en az 3 yada 4 gezi blogu da aynı anda aynı oteli mi yazmaya karar verdi acaba. Okurunuz ve takipçiniz olarak bu tarz reklam olaylarına girmeniz açıkçası beni düşündürdü. Bundan sonraki yazılarınızda başarılar dilerim.

  • Dilek dedi ki:

   Merhabalar Semih Bey,

   Geçtiğimiz hafta sizin de farkettiğiniz gibi, The Grand Tarabya Oteli, Hürriyet Bumerang aracılığıyla bazı bloggerları davet etti, biz de o etkinlik vesilesiyle gidip kaldık otelde. Yazımızın başlarında da bu organizasyon çerçevesinde orada misafir edildiğimizi anlattım zaten. Başka bloglarda da tanıtım yazısına rastlamanız bu yüzdendir.

   Ama gerçekten de çok güzel ağırladılar bizi, hakikaten de rüya gibi geçti gitti o bir gün. İşin enteresan tarafı şu ki, biz yıllar önce, otelin yenilenmesinden çok daha önce, bir evlilik yıldönümümüzde bu otelde bir gece kalmıştık. Yani biraz da bizde güzel anıları olduğu için kabul ettik daveti, o açıdan da nostalji oldu bize. Otelin tanıtım yazısı olacağı için bundan pek bahsetmedim yazıda ve sadece oteli tanıtmaya çalıştım ama böyle de özel bir yeri var bizde Tarabya Oteli’nin.

   Umarım kafanızdaki sorulara bir nebze olsun cevap verebilmişimdir. Bizimle bu düşüncenizi paylaştığınız ve bir anlamda bizi uyardığınız için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir