Yaz tatili için henüz plan yapmadınız mı?
09/01/2014
LINE İLE KORKUSUZCA KONUŞUN
15/03/2014

Odalar

Gelelim odamıza… Yazın belki daha da muhteşem olur ama bence her mevsim güzeldir boğazı İstanbul’un. İşte deniz manzaralı odamız…

DSC_0703
DSC_0710

Oda ile banyo arasında cam kullanıldığı için, banyodan hem odaya, hem de boğaza bakıyorsunuz. “Yok böyle keyif ya” dedirtiyor insana…

DSC_0713
DSC_0717

Meraklıyım ya, suitler nasıl diye görmek istedim, özellikle şu filmlerde ve dizilerde kullanılan Kral Dairesini görmek için can atıyordum. İşte bunlar Kuzey ve Güney suitlerinden birkaç kare…

Suitlerdeki favorim denize bakan banyolar oldu :)

DSC_0776

Bu çalışma masasına bayıldım, hem çalış, hem koyu seyret… off süper…

DSC_0782

 Bu suitte de deniz ayaklarınızın altında…

DSC_0789

 Dekorasyon yormuyor, bilhassa özenerek yapılmış ve insana huzur veriyor.

DSC_0790

Kral dairesi 2 katlı, basbayağı ev gibi… Salonu, mutfağı, banyosu herşeyi var.  Hatta yanda hizmetlilerin kalacağı odası bile mevcut.

DSC_0794
DSC_0795

Yatağın ayak ucundaki bölmeye bir televizyon gizlenmiş, kumanda ile istenildiği zaman açılıp, yatakta televizyon seyredilebiliyor.

DSC_0796
DSC_0799
DSC_0803

 Daha bir dolu konfor var saymakla bitiremeyeceğim. Mesela terasta salıncak ve  jakuzi gibi..

DSC_0804
Paylaşmak ister misiniz?

2 Comments

 1. SEMİH dedi ki:

  Blogunuzu zevkle takip ediyorum fakat son günlerde bir kaç blokta rastladığım şu sizinde yazınızda geçen grand tarabya Hotel’i yazınız diğerleri gibi reklam kokuyor. Yoksa en az 3 yada 4 gezi blogu da aynı anda aynı oteli mi yazmaya karar verdi acaba. Okurunuz ve takipçiniz olarak bu tarz reklam olaylarına girmeniz açıkçası beni düşündürdü. Bundan sonraki yazılarınızda başarılar dilerim.

  • Dilek dedi ki:

   Merhabalar Semih Bey,

   Geçtiğimiz hafta sizin de farkettiğiniz gibi, The Grand Tarabya Oteli, Hürriyet Bumerang aracılığıyla bazı bloggerları davet etti, biz de o etkinlik vesilesiyle gidip kaldık otelde. Yazımızın başlarında da bu organizasyon çerçevesinde orada misafir edildiğimizi anlattım zaten. Başka bloglarda da tanıtım yazısına rastlamanız bu yüzdendir.

   Ama gerçekten de çok güzel ağırladılar bizi, hakikaten de rüya gibi geçti gitti o bir gün. İşin enteresan tarafı şu ki, biz yıllar önce, otelin yenilenmesinden çok daha önce, bir evlilik yıldönümümüzde bu otelde bir gece kalmıştık. Yani biraz da bizde güzel anıları olduğu için kabul ettik daveti, o açıdan da nostalji oldu bize. Otelin tanıtım yazısı olacağı için bundan pek bahsetmedim yazıda ve sadece oteli tanıtmaya çalıştım ama böyle de özel bir yeri var bizde Tarabya Oteli’nin.

   Umarım kafanızdaki sorulara bir nebze olsun cevap verebilmişimdir. Bizimle bu düşüncenizi paylaştığınız ve bir anlamda bizi uyardığınız için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir