İstanbul’da romantik ve rüya gibi bir tatil… Neden olmasın?

Yaz tatili için henüz plan yapmadınız mı?
09/01/2014
LINE İLE KORKUSUZCA KONUŞUN
15/03/2014
Yaz tatili için henüz plan yapmadınız mı?
09/01/2014
LINE İLE KORKUSUZCA KONUŞUN
15/03/2014

Mağazalar

Akşam yemeğine inerken önce mağazaların olduğu bölgeyi gezdik. Dükkan sahipleri çok nazik, fotoğraf çektiğimi görünce içeriye davet edip, buyurun içeriyi de çekin diyecek kadar tatlı insanlar…

DSC_0834
DSC_0835

Kuaför de var elbette ki. Hamam veya havuz keyfi yaptınız, duşunuzu aldınız, haydi bir fön çektireyim diyorsunuz ve 35 TL. Bence böyle bir yer için çok makul bir fiyat. Çalışanları da son derece zarif insanlar…

DSC_0836
Paylaşmak ister misiniz?

2 Comments

 1. SEMİH dedi ki:

  Blogunuzu zevkle takip ediyorum fakat son günlerde bir kaç blokta rastladığım şu sizinde yazınızda geçen grand tarabya Hotel’i yazınız diğerleri gibi reklam kokuyor. Yoksa en az 3 yada 4 gezi blogu da aynı anda aynı oteli mi yazmaya karar verdi acaba. Okurunuz ve takipçiniz olarak bu tarz reklam olaylarına girmeniz açıkçası beni düşündürdü. Bundan sonraki yazılarınızda başarılar dilerim.

  • Dilek dedi ki:

   Merhabalar Semih Bey,

   Geçtiğimiz hafta sizin de farkettiğiniz gibi, The Grand Tarabya Oteli, Hürriyet Bumerang aracılığıyla bazı bloggerları davet etti, biz de o etkinlik vesilesiyle gidip kaldık otelde. Yazımızın başlarında da bu organizasyon çerçevesinde orada misafir edildiğimizi anlattım zaten. Başka bloglarda da tanıtım yazısına rastlamanız bu yüzdendir.

   Ama gerçekten de çok güzel ağırladılar bizi, hakikaten de rüya gibi geçti gitti o bir gün. İşin enteresan tarafı şu ki, biz yıllar önce, otelin yenilenmesinden çok daha önce, bir evlilik yıldönümümüzde bu otelde bir gece kalmıştık. Yani biraz da bizde güzel anıları olduğu için kabul ettik daveti, o açıdan da nostalji oldu bize. Otelin tanıtım yazısı olacağı için bundan pek bahsetmedim yazıda ve sadece oteli tanıtmaya çalıştım ama böyle de özel bir yeri var bizde Tarabya Oteli’nin.

   Umarım kafanızdaki sorulara bir nebze olsun cevap verebilmişimdir. Bizimle bu düşüncenizi paylaştığınız ve bir anlamda bizi uyardığınız için çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir