19 Mayıs Tatili için nereye gitmeli?

Antalya’da yaz tatili keyfi
17/05/2017
Otobüsle Avrupa Yolculuğuna Hazır Mısınız?
28/05/2017
Antalya’da yaz tatili keyfi
17/05/2017
Otobüsle Avrupa Yolculuğuna Hazır Mısınız?
28/05/2017

19 Mayıs Turları için elinizi çabuk tutun!

Yılın en güzel zamanları küçük kaçamaklar yapılan zamanlarıdır. Bunun için dilediğiniz gibi tatil planı yapabilir ve hatta u küçük tatillerin önüne ya da arkasına birkaç gün ekleyerek daha da verimli bir tura dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

19 Mayıs tur seçenekleri arasında sizi yakından ilgilendiren birkaç detaya dikkat edebilirsiniz. Yurtiçi 19 Mayıs turları ya da yurtdışı 19 Mayıs turları arasından dilediğiniz gibi tercihlerde bulunabilir ve hemen turunuzu planlayabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz en güzel zamanlar sizi bekliyor çünkü erken rezervasyon seçenekleri ile hayal ettiğiniz tatili planlamaya hazırsınız!

Bahar ayının en güzel zamanı olan 19 Mayıs, özellikle 3 gece 4 günlük turlar için kusursuz bir seçim olabilir. Dilediğiniz gibi rahat rahat gezebilir hatta yağmur veya çok sıcak olmadan tercihlerinizi hemen seçebilirsiniz. Böylelikle gideceğiniz ülkenin şehri ya da kültürel yapısı hakkında araştırma yapabilir, sizi bekleyen en güzel zamanlarda yapılacak olan festival ya da kutlamaları araştırarak, kendinize harika bir plan hazırlayabilirsiniz.

Bu yıl için özellikle sizi bekleyen en keyifli tur seçenekleri arasından en çok görmek istediğiniz ülkeyi hemen seçmeli ve peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ile satın alarak tercihlerinizi belirtmelisiniz. Dilediğiniz gibi rahat rahat ödeyerek bir tur satın almak ve ardından hayal ettiğiniz ülkede kendinizi bulmak için kolları sıvamanızı tavsiye ederiz.

Hayal gücünüzü biraz genişletin. Neden bu 19 Mayıs’ta Transilvanya’da harika bir turda olmayasınız? Diğer taraftan Balkanların güzelliğini neden 19 Mayıs’ta keşfetmeyesiniz? Belki de turlar için en güzel zamanlardan biri de 19 Mayıs tarihidir. Bunun için araştırmaya başlamalı ve kendiniz için en uygun tarihte sevdikleriniz ile kusursuz turları planlamalısınız.

19 Mayıs turları arasından tercihte bulunmak gerçekten zor olacaktır. Dubrovnik, Bükreş, Riga, Venedik, Moskova, Paris, Berlin, Belgrad, Amsterdam, Çin ya da Fas! Alın size birbirinden farklı ülkeler ve şehirler. Hepsinin kendine öz bir güzelliği ve tarihi yapısıdır. Kimi lale bahçeleri ile insanları cezbederken, kimisi de gece hayatı ile en çok tercih edilendir. Dilediğiniz tur planını şimdi inceleyin ve 19 Mayıs’ta nerede olmak istediğinize hemen karar verin.

Gezinomi 19 Mayıs turları kategorisinde yer alan en uygun fiyatlı tur seçenekleri ile hemen turunuzu planlayın ve gerçekleştirmek istediğiniz 19 Mayıs turu için hazırlanmaya başlayın! Bu yıl sizin görmek istediğiniz en güzel ülkelerin yılı olmalıdır. Şimdi planlayın ve hazırlanmak için zamanınız olsun!

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir