Bonus’tan aşk dolu bir kampanya

Siz “Villa Tatili” yapmadınız mı daha?
13/01/2015
Pegasus’la ucuz tatil yapma fırsatını yakalayın…
04/02/2015
Siz “Villa Tatili” yapmadınız mı daha?
13/01/2015
Pegasus’la ucuz tatil yapma fırsatını yakalayın…
04/02/2015

Bonus Sevgililer Günü Kampanyası

Bonus Card “Sevgilileri” unutmadı…

Sevgililer Günü yaklaşıyorken, pek çok kişinin aklında nerede kutlasak, sevdiğime ne hediye alsam, nasıl bir sürpriz yapsam gibi sorular var. Hediye işi de zor iştir vallahi; insan bir de özel biri için özel bir günde hediye verecekse iyice zorlanır hediye seçmekte.

Ben böyle zamanlarda iki tür hediye vermeyi ve almayı seviyorum, biri ufak ama şirin, şöyle kart, magnet, sevimli bir biblo, çiçek, çikolata, kalpli yastık veya anahtarlık gibi küçük ama insanın içini ısıtacak bir Sevgililer Günü hediyesi, diğeri de gerçekten bir ihtiyacı karşılayan, son zamanlarda almak isteyip de fırsat bulamadığımız veya para ayıramadığımız birşey, mesela yeni bir saat veya epeydir akla takılmış bir deri ceket gibi…

Kadınlar kendilerini özel hissettirecek şeyleri severler. Mesela epeydir canının almak istediği birşeyi söyleyip duruyorsa, sevdiği kişinin bunu hatırlamış olması onu özel ve değer verilmiş hissettirir. Aslında erkeklerin de çok farklı olduğunu sanmıyorum, onlar da aynı durumda eminim çok mutlu olurlar. İşte bu yüzden şöyle iyi bir düşünmek lazım sevdiğinizin aklında bugünlerde neler takılıp kalmıştı diye.

Bir de bazı çiftler var, haydi birbirimize hediye almaya gidelim diyorlar ve beraber alışveriş yapıyorlar, her iki taraf da mutlu oluyorsa neden olmasın, o da güzel :) Ama küçük sürpriz hediyeyi kesin kendi başınıza alın derim ben, o özel düşünülmüş olmalı…

Gelelim işin maddi kısmına. Haliyle sevdiğimizi mutlu etmeye çalışırken, bütçeyi de zorlamamak lazım, öyle değil mi?

İşte o yüzden, her türlü kutlamayı seven ve kutlamalara kucak açan biri olarak, benim gibi bu günü değerlendirmeden geçemeyecek olanlara Bonus’tan süper bir Sevgililer Günü Kampanyası haberi vermek istiyorum.

Bonus Sevgililer Günü Kampanyası
Bonus Sevgililer Günü Kampanyası

30 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi olan giyim, kozmetik, elektronik, restoran ve çiçek sektörlerinde Bonus kredi kartı ile yapılacak her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplam 50 TL bonus hediye ediliyor. Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus American Express, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy kartı olanlar katılabiliyor ama dikkat edin, ilk harcamadan önce SUBAT yazıp 3340’a SMS atmanız lazım. Kampanyaya peşin ve taksitli işlemlerin hepsinin dahil edilmiş olması da güzel.

Umarım hem sevdiğinizin ihtiyacı olan ve onu mutlu edecek alışverişler gerçekleştirir, hem de bu arada Bonus’tan gelecek hediye kazançlarla ona eklemeler yapabilirsiniz :)

Aşk dolu, sevgiliyi mutlu eden alışverişler ve çok güzel kutlamalar ile dolu günler dileğiyle, sevgiyle kalın…

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir