Haydi sizi Govego.com ile tanıştıralım…

Haberleri Bundle ile takip etmek ayrı bir keyif…
12/07/2015
En Romantik Balayı Otelleri
21/08/2015
Haberleri Bundle ile takip etmek ayrı bir keyif…
12/07/2015
En Romantik Balayı Otelleri
21/08/2015

Govego.com: Bilet almanın yeni adresi

Govego.com ile avantajlı bir kampanyaları sayesinde tanıştık ve sizi de tanıştırmak istedik.

Govego.com,  Türkiye’nin kara, deniz ve hava yolu ulaşım firmalarını ilk kez tek noktada buluşturmak üzere yola çıkmış bir on-line seyahat bilet satış platformu ve otobüs bileti ile başladıkları seyahat hizmetlerine çok yakında İDO bileti ve uçak bileti de eklenecek.

Otobüs bileti alırken Ulusoy, Metro ve Varan Turizm gibi tüm Türkiye çapında hizmet veren büyük firmaların yanısıra yerel otobüs firmalarını da inceleyerek, yaklaşık 70 otobüs firmasının sunduğu seçenekleri kıyaslayabilmenizi sağlıyor Govego.com ve böylece bilet seçmek çok daha kolay ve hızlı oluyor. Arzu ederseniz, otobüs firmaları ile ilgili detaylı bilgilere de siteden ulaşabiliyorsunuz.

Otobüs firmalarınının kendi siteleri üzerinde sunduğu fiyatlar burada da aynen geçerli ve hatta artıları da var. Mesela, World kartı olanlara 6 taksit seçeneği mevcut. Zaman zaman da indirim kuponları sunuyor olmaları ise avantajlarından bir diğeri…

Govego.com ile bilet almak dediğimiz gibi hem kolay hem de güvenilir. İstediğiniz güzergahtaki biletler arasından fiyat ve zaman açısından size en uygun olanı belirledikten sonra, bay-bayan yanı gibi kriterlere de bakarak koltuk seçimi yapabiliyorsunuz.

Untitled-1

Govego.com’a sadece bilgisayarınızdan değil, mobil cihazlarınızdan da ulaşabiliyorsunuz. Otogara doğru giderken, yolda dahi biletinizi almanız mümkün. Öncelikle telefonunuza uygun olan Govego uygulamasını indiriyorsunuz, sonrası zaten çok kolay.

Çok yakında sektörün önde gelen havayolu firmalarını ve İDO bileti satın almayı da bünyelerine ekleyecekler.

Govego.com ile kampanyaları sayesinde tanıştık demiştim. Govego.com’u Twitter ve Facebook hesaplarını takip ederek, her hafta sorulan ödüllü soruları doğru cevaplamanız halinde, istediğiniz tarihte, istediğiniz yöne bedava otobüs bileti kazanan 3 kişiden biri olmanız mümkün. Sorular genellikle “Burası neresi?” tarzında.

Bence girin bakın Govego.com’a, mesela İstanbul otobüs bileti seçeneklerini veya Ankara otobüs bileti seçeneklerini inceleyin ve herşey ne kadar kolay oluyor kendiniz görün. Sosyal medyada da takip etmeye başlayın onları derim ben…

Haydi iyi yolculuklar…

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir