Hizmette Sınır Tanımayan Antalya Otelleri
25/08/2015
Homify: Yeni bir yaşam alanı, yeni bir ev, yeni bir hayat için fikirler…
27/08/2015

Olağanüstü Uludağ Otelleri

İnsanların alışılagelmiş düzenlerden farklı ve alternatif tatil arayışları Uludağ otelleri gibi özel seçenekleri gündeme taşımaktadır. Bu bölgedeki kaliteli tesislerin sunduğu imkânlar insanları bu bölgeye çekmektedir.

Yeni bir tatile yelken açmayı düşündüğünüz anda yaz tatili mi yoksa kış sezonu için geçerli bir tatil anlayışı mı, bu konuda karar vermeli ve tercihlerinizi de buna göre yapmalısınız.

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Bursa şehrinin olağanüstü manzaralı muhteşem dağı sizi her türlü konuda tatmin edecek bir tatil imkanı sunacaktır. Turizm ve tatil konusunda Uludağ otelleri çalışma şekilleri ile olumlu tepkiler almaktadır. Uludağ otelleri, modern kaliteli ve üst düzey tatil anlayışının yaşandığı tesislerdir.

Uludağ otelleri bünyesinde düzenlenen etkinlikler ve insanları eğlendirmeye yönelik aktiviteler de hoş ve unutulmaz bir tatil yaşamanıza katkı sağlayacaktır.  Teleferik, snowboard, kayak ve daha nice etkinlikleri rahatlıkla bulup faydalanabileceğiniz bir ortamda yeşil çam ağaçlarıyla dolu muhteşem manzaralar da sizi etkileyecek, Uludağ otelleri seçeneğinin, ne kadar yerinde bir tespit olduğunu siz de anlayacaksınız. Uludağ veya arzunuza göre diğer otellere oteldenal.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Grand Yazıcı Uludağ

Grand Yazıcı Uludağ

Bursa ve Uludağ, genel anlamda turizm ve tatil cenneti olan ülkemizin nadide tatil bölgelerinden biridir. İnsanımız daha ço yaz turizmine yönelse de, kış tatilleri de oldukça ilgi çekmeye ve bu tür yörelerde yapılan tatiller insanları etkilemeye devam etmektedir. Kışın insanların yeni ve farklı tatil arayışları devam ederken, Uludağ otelleri bu konuda aktif bir rol üstlenip, kış tatillerinizi unutulmaz kılmak için en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadırlar.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir