En Romantik Balayı Otelleri

Haydi sizi Govego.com ile tanıştıralım…
07/08/2015
Olağanüstü Antalya Otellerinde Tatil Yapmanın Keyfi
24/08/2015
Haydi sizi Govego.com ile tanıştıralım…
07/08/2015
Olağanüstü Antalya Otellerinde Tatil Yapmanın Keyfi
24/08/2015

En Romantik Balayı Otelleri

Elbette ki herkes hayatının en güzel ve unutulmaz anlarını en iyi şekilde değerlendirmek ister. Özellikle yeni evli çiftler birlikte keyifli bir zaman geçirecekleri balayı otelleri konusunda titiz davranırlar.

Koskoca bir düğün veya nikah telaşı geçirdikten, gelinlik, damatlık seçimi, misafirlerle ilgilenme, ailelerin kaynaşması için çaba gösterme derken yorucu ve bazen de stresli günler atlatıp, tüm hazırlıklar için o kadar koşuşturduktan sonra çiftlerin kendilerine verecekleri en güzel hediyedir balayı tatili…

O yüzden de balayı otelleri konforuyla, sunduğu romantik ortamıyla ve hizmet kalitesiyle öne çıkmalıdır ki çiftler tarafından bu özel günleri için tercih edilsinler. Balayı oteli arayan çiftler en güzel manzara, en romantik ortam, en iyi hizmet ve konfor gibi her konuda en iyi olan oteli arayıp bulmaya çalışırlar, ki bu da çok doğaldır çünkü unutulmayacak bir balayı herkesin hayalidir.

Balayı otelleri konusunda insanlar fazlasıyla hassasiyetle davrandığı için, bu konuda öne çıkmak isteyen oteller insanları mutlu etme konusunda özel çaba gösterirler. Çiftlerin balayı için gelecekleri bilindiğinde onlara özel hizmetler sunarlar. Balayı oteli ihtiyacı turizm sektöründe tatil anlayışına yeni konseptler kazandırmıştır.

Hotel SU

Hotel SU

Balayı için tercih edilecek kalitede olan oteller turizmin ve bölge ekonomisinin gelişmesinde de önemli bir etken haline gelmişlerdir. Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki işletmelerin girişimcilik konusundaki çabaları takdirle karşılanmaktadır. Son derece elit otel seçenekleri günden güne artmaktadır.

Tam donanımlı olan ve hizmet sunma konusunda da önemli bir yarışın içinde olan Ege ve Akdeniz otelleri, “Balayı Otelleri” şeklindeki verdiği hizmetlerle de yeni evli çiftlerin memnuniyetini kazanmış ve bu konuda gerçekten de hak ettikleri değeri görerek turizmdeki yerlerini daha net bir şekilde ortaya koymuşlardır. Yurt içinden ve yurt dışından yeni evli çiftlerin de gitgide Ege ve Akdeniz’deki otelleri daha fazla tercih etmesinin temelinde yatan sebep de zaten budur.

The Marmara Bodrum

The Marmara Bodrum

Balayı otelleri konusunda çok sayıda seçenek var elbette ve şüphesiz hepsini özenle incelemek lazım. Balayı otelleri için özel ayrılmış kategorilerine bakarak bu tür oteller hakkında detaylı bilgiyi www.oteldenal.com.tr sitesinden bulabilirsiniz.

Balayı Otelleri

Balayı Otelleri

Girin bakın, manzarasıyla, sunduğu hizmet kalitesi ve olanaklarıyla, konforu ve estetiği ile size en güzel gelen oteli seçin bu özel tatiliniz için.  Balayınıza yakışacak tüm oteller sizi bekliyor…

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

1 Comment

  1. Mehmet dedi ki:

    Balayı otelleri hakkında bilgi ararken buldum yazınızı, teşekkürler, oteldenal sitesine bakayım o zaman.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir