Tavport.com ile VIP transfer hizmeti

Crystal Otelleri Erken Rezervasyon Fırsatları
04/12/2014
Yeni yılda hem her şeyden haberiniz olsun hem de moda ve yeni keşifler sizden sorulsun!
29/12/2014
Crystal Otelleri Erken Rezervasyon Fırsatları
04/12/2014
Yeni yılda hem her şeyden haberiniz olsun hem de moda ve yeni keşifler sizden sorulsun!
29/12/2014

Tavport.com ile kendinizi özel hissedin…

Tavport.com, TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. – TAV Tourism Seyahat Acentesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir turizm şirketi.

Tavport.com’dan isterseniz uçak bileti, otel veya araba kiralama gibi hizmetler alabilir, isterseniz yurtiçi, yurtdışı veya cruise turlarından keyfinize uyanları seçebilirsiniz. Müşterilerine özel hizmet vermeyi ve kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi öncelikli amaç edinen TAV Tourism, planladığı seyahatlerde olsun, düzenlediği organizasyonlarda olsun misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedef edinmiş güvenilir bir seyahat ve turizm acentası. Eğer “Kampanyalar” sayfasını takip ederseniz çok çekici fiyatlara çok güzel hizmetler yakalamanız mümkün…

Biz en son Tavport.com’u havaalanı transferi için kullandık, şimdi size bu hizmetlerinden bahsedeceğim çünkü çok hoşumuza gitti :)

Son yurtdışı seyahatimiz biraz kalabalık bir kadro ile oldu. Bu sefer ailelerimizle bir tatil planladık… Planladık planlamasına da uçağımız sabah 06:00’daydı ve ailenin bir kısmı Avrupa yakasında, bir kısmı karşı tarafta olunca, sabah 04:00’de havaalanında herkesi nasıl toplarız diye düşünmeye başladık. Dolana dolana hepsini alsak zaten arabaya sığmayacaklar. Önce bir kısmını sonra diğerlerini alsak hem biz tatile çok uykusuz başlayacağız, hem de havaalanına önce gidenler bekleyecekler. Yaşlı başlı insanlara da gecenin 3’ünde binin taksiye gelin demek istemedik, çünkü zaten onların kendilerini özel hissedeceği bir tatil planlamıştık ve başlangıcı da özel başlasın istedik.

İşte tam bu noktada şahane bir seçim yaptık ve Tavport.com’dan havaalanı transferi hizmetini kullanmaya karar verdik. Öyle kolay ki! Seyahatinizden en geç 48 saat önce arayıp rezervasyon yapıyorsunuz. Nereden nereye transfer istediğinizi, saat kaçta olacağını, kaç kişinin taşınacağını söylüyorsunuz, böylece rezervasyonunuz yapılıyor. Size rezervasyonun onayına dair bir mail geliyor. Tam transfer günü de hangi şöför gelip alacaksa onun isim ve telefon bilgilerini yolluyorlar size.

Biz sabaha karşı en yakınımızda oturanları aldık havaalanına gittik, Tavport.com’dan da en uzakta oturan yakınlarımızı alsın Atatürk Havalimanı’na getirsinler istedik.

Saat sabah 03:00’de alınsınlar dedik, saat sabah tam da 03:00’de gelmiş Tavport’un özel aracı. Eve telefon etmiş şöför, aracınız geldi, aşağıda hazır diye. Gelen araç siyah bir Volvo – bizimkiler pek bir hoşlanmışlar Volvo konforundan. Şöför son derece nazik, seyahat son derece konforlu, yani istediğimiz olmuş, kendilerini özel hissetmişler – zaten amaç da oydu :)

DSC_7258
Tavport özel aracımız

Biz havaalanına vardığımızda onlar da havaalanına giriyoruz diye telefon ettiler bize, biz de dış hatların girişinde karşıladık onları. Bir de hatıra fotoğrafımız olsun dedik ve işte bu kareler çıktı ortaya…

DSC_7256
Anne ve babamız havaalanında :)
DSC_7257
Tavaşoğlu Ailesi tamam :)

Diyeceğim o ki, siz de tatilinize başlarken havaalanı transferinden, araç kiralamaya kadar tüm ihtiyaçlarınızda bu özenle çalışan firmayı tercih edebilirsiniz. Umarım, siz de bizim kadar memnun kalırsınız. Hatta turlarına da bir bakın, özellikle cruise turlarında aklım kaldı benim, bir ara mutlaka yapmak lazım :)

Neyse biz havaalanına vardığımıza ve aileler, akrabalar tastamam olduğumuza göre, kaçalım artık…

Haydi bize iyi tatiller :)

Teşekkürler Tavport.com – herşeye güzel başlamamızdaki katkılarınız için, çok teşekkürler…

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir