Yurt dışı tatil önerileri Hayatsenin.com’da

Bankanın Teklifini Duyunca Şaşkınlığını Gizleyemedi
24/08/2014
Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
04/09/2014
Bankanın Teklifini Duyunca Şaşkınlığını Gizleyemedi
24/08/2014
Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
04/09/2014

Yurt dışı tatil önerileri Hayatsenin.com’da

Gezi ve seyahat adına keyifli ve bilgilendirici içerikler sunan Hayatsenin.com, yeni tatil rehberiniz olmaya aday.

Gezginler için mükemmel bir rehber niteliği taşıyan gezi sitesi hayatsenin.com, bilgilendirici ve öneri amaçlı seyahat yazılarıyla sizlere dopdolu bir sayfa sunuyor.

Birbirinden faydalı gezi ve seyahat yazılarına yer veren hayatsenin.com, yurt dışı tatil turları, yurt dışı tatil önerileri, görülmesi gereken yerler, yurt dışında alışveriş gibi gezginlerin ilgisini çekebilecek pek çok konuya değiniyor. Ayrıca bu birbirinden güzel yurt dışı tatil önerileriyle farklı kültürleri ve yeni yerleri tanımanızı sağlıyor.

Yeni yerler keşfetmeyi sevenler için harika bir kılavuz olan hayatsenin.com ile Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar dünyanın dört bir köşesi hakkında bilgi alabilirken,  zevkli konaklama önerileriyle konforlu bir tatil planı yapmanız kolay hale geliyor.

Dünyanın en güzel ülkelerini tanıma fırsatı bulacağınız, renkli farklı farklı yurt dışı turlar keşfedeceğiniz hayatsenin.com, gezginlerin favori sitesi haline gelecek.

hayat-senin

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir