Yeni Samsung Galaxy K Zoom, kamerayı odak noktasına koyuyor
17/09/2014
Yılbaşında Viyana Tatili
04/11/2014

Dekorasyondan modaya, güzellikten kariyere kadar pek çok konuda kaliteli içeriğe yer veren kadın sitesi kozmy.com, seyahata yönelik paylaşımlarıyla gezmeyi seven bayanların dikkatini çekiyor.

amsterdam

Moda, dekorasyon, güzellik ve kariyer gibi çeşitli konularda içeriklerin yer aldığı kadın portalı kozmy.com, seyahat köşesiyle gezgin bayanların ilgisini çekiyor.

 Seyahata dair ilham verici içerikler paylaşan Kozmy.com, farklı şehir ve ülkeleri tanıtan rehber niteliğinde yazıları, keyifli tatil önerileri ve indirimli tatil fırsatlarıyla gezi tutkunları için ideal bir kılavuz oluyor.

Yurt içi ve yurt dışında daha önce görmediğiniz veya gitmeyi düşündüğünüz yerler hakkında sizleri bilgilendirerek, güzel bir tatil planı yapmanız konusunda size fikir veriyor. Ayrıca indirimli tatil imkanları ve erken rezarvasyon fırsatlarını paylaşarak hesaplı bir tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

bangkok-pattaya-turlari

Kadınların beğeniyle takip edeceği kadın sitesi kozmy.com, renkli ve bilgilendirici içerikleriyle onların favori sitesi haline gelecek.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir