Olağanüstü Antalya Otellerinde Tatil Yapmanın Keyfi

En Romantik Balayı Otelleri
21/08/2015
Harika Manzarasıyla Kıbrıs Otelleri
24/08/2015
En Romantik Balayı Otelleri
21/08/2015
Harika Manzarasıyla Kıbrıs Otelleri
24/08/2015

Olağanüstü Antalya Otellerinde Tatil Yapmanın Keyfi

Turizm ve tesis işletmeciliği konusunda olağanüstü imkânları en uygun şartlarda ayağınıza getirmeyi planlayan tatil anlayışı elbette ki misafirleri daha çok mutlu etme amaçlıdır. Ülkemizin turizm anlamında geldiği son noktayı gözler önüne seren Antalya otelleri hizmet kapsamında değerlendirildiğinde en büyük avantajları sunan tesislerdir. Antalya otelleri tam donanımlı olağanüstü hizmetleri gerçek manada bütünleştirip size sunarken, hiç sıkılmadan geçireceğiniz yaz tatiliniz unutulmaz bir anıya dönüşecektir.

Venezia Palace

Venezia Palace

Yaz tatilini en yüksek kalitede yaşamanızı sağlamayı hedefleyen Antalya otelleri aynı zamanda yöresel lezzetler ve otel mutfağı konusunda da oldukça başarılı çalışmalar yapmakta ve restoran kültürünü de üst seviyelere taşımaktadır.

Her sene olduğu gibi bu yaz da Antalya otelleri bütün görkemi ve güzellikleriyle sizi beklerken, vaktinde davranmak ve erkenden rezervasyon yapmak önemli bir avantaj sağlayacaktır.  Erken rezervasyon sistemi Antalya tesislerinin hizmet kalitesini daha uygun şartlarda yaşamanızı sağlayacaktır.  Araştırmalarınızı internet üzerinden yapacak olursanız, pek çok farklı Antalya oteli karşınıza çıkacaktır. Antalya otellerine ve sundukları imkanlar ile ilgili detaylı bilgiye www.oteldenal.com.tr sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Rixos Premium Tekirova

Rixos Premium Tekirova

Antalya tesislerinde özellikle tesisleşme konusunda önemli adımlar atılmış, son derece düzenli ve estetik mimari çalışmalar yapılmıştır. Antalya otellerinde geçireceğiniz kaliteli bir tatile bu mimari görsellik de ayrı bir hava, ayrı bir güzellik katacaktır. Otel odalarındaki olağanüstü hizmet, temizlik, konfor ve sizin için hazırlanmış çok sayıda etkinlik de bu otellerde hiç sıkılmadan vakit geçirmenize yardımcı olacak, sevdiklerinizle beraber gittiğiniz bu tatilin unutulmaz olmasını sağlayacaktır.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Filolojisi mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Okutmanı. Öğretmenlik, çevirmenlik, editörlük, yazarlık hepsi denendi ama tabii yetmedi, sürekli yeni ve farklı bir şey yapma arzusu ile ortaya karışık aktiviteler eklendi. Tiyatro kurslarına gitmeler, dublaj dersi almalar, falan filan. Belki de Yay burcu olması nedeniyle haddinden fazla meraklı ve kesinlikle her türlü makul sınırın çok ötesinde gezip tozma, keşfetme delisi. Kendisi gibi gezgin ruhlu Hür Tavaşoğlu ile evli. Evli ama çocuksuz : ) "Bence tatil bana özel, biraz değişik, biraz da sürprizli olmalı" diyerek başladığı ve gezilerini anlattığı “Bence Tatil” sitesi Hürriyet Gazetesinin 2013 Bumerang Blog/Websitesi Yarışmasında birinci oldu. Öğretme ve anlatma meraklısı olduğu için her konuda ille de söyleyecek birşeyi var. O yüzden de bu sitede kendisinden sadece gezi yazıları değil, kah kitap yorumu, kah film veya dizi tavsiyesi de bulabilirsiniz, şaşırmayın.

Paylaşmak ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir